Niezwykle intensywny weekend z Tancbuda Challenge VOL2
Piątek Warsztaty, Sobota taniec!, Niedziela taniec!

Zapraszamy do zapoznania się z programem turnieju

17:00 - 20:00
Warsztaty

Miejsce: Tancbuda ul. Okulickiego 41, 65-559 Zielona Góra. Hip-Hop & House, Breaking

HIP HOP

BREAKING

CREW SHOWCASE


10:00 - 10:10
Rozpoczęcie

10 min w kilku słowach - trochę organizacyjnie, trochę o tańcu czyli wstęp do turnieju.

10:15 - 11:15
Kwalifikacje Hip-Hop

Kwalifikacje w kołach Hip Hop 12-16 (walki) do kolejnej rundy wychodzi TOP16


12 - 16
11:20 - 11:45
1/8 Finału

1/8 Hip Hop 12-16 (zostaje TOP8)


12 - 16
11:50 - 12:50
Kwalifikacje Hip-Hop

Kwalifikacje w kołach Hip Hop 17+ (walki) do kolejnej rundy wychodzi TOP16


17+
12:55 - 13:20
1/8 Finału

1/8 Hip Hop 17+ (zostaje TOP8)


17+
13:30 - 14:15
Kwalifikacje Braking

Kwalifikacje w kołach Breaking -13 (walki) do kolejnej rundy wychodzi TOP16


-13
14:20 - 15:00
1/4 Finału

1/4 TOP8 do końca kategorii


-13
15:05 - 15:50
Kwalifikacje Breaking

Kwalifikacje w kołach Breaking 14+ (walki) do kolejnej rundy wychodzi TOP8


14+
15:55 - 16:35
1/4 Finału

1/4 TOP8 do końca kategorii


14+
16:40 - 16:50
Rozdanie nagród Breaking -13 i 14+

-13, 14+
17:00 - 20:00
Kwalifikacje Crew Showcase 12-16 oraz 17+

12-16, 17+
20:05
Zakończenie pierwszego dnia Tancbuda Challenge vol. 2
22:00
Oficjalne After Party – House Battle

klub Kawon ul. Zamkowa 5 (impreza tylko dla uczestników TC2018)

SUGEROWANA KOLEJNOSĆ REJESTRACJI – SOBOTA
8:00 – 10:00 Rejestracja Hip Hop 1VS1 12-16 i 17+
10:00 -12:00 – Rejestracja Breaking 1VS1 do 13 I 14+
12:00 – 14:00 – Rejestracja Crew Showcase 12-16 I 17+

HIP HOP

BREAKING

CREW SHOWCASE


BLOK 1, KIDS

10:00 - 10:10
Rozpoczęcie drugiego dnia TC2018

10 min w kilku słowach - trochę organizacyjnie, trochę o tańcu czyli wstęp do drugiego dnia turnieju.

10:15 - 11:15
Kwalifikacje Hip-Hop

Kwalifikacje w kołach Hip Hop -11 (walki) do kolejnej rundy wychodzi TOP16


-11
11:20 - 11:45
1/8 Finału

1/8 Hip Hop -11 (zostaje TOP8)


-11
11:50 - 12:15
1/4 i 1/2 Finału

Hip Hop -11


-11
12:20 - 13:40
Kwalifikacje Crew Showcase -11

-11

BLOK 2, YOUTH AND ADULTS

14:00 - 14:25
1/4 i 1/2 Finału Hip Hop

Hip Hop 12-16 (zostaje bitwa o msc3 i msc1)


12-16
14:30 - 14:55
1/4 i 1/2 Finału Hip Hop

Hip Hop 17+ (zostaje bitwa o msc3 i msc1)


17+
15:00 - 16:00
Przerwa obiadowa
16:00 - 16:45
1/2 Finału Crew Showcase 12-16

12-16
16:50 - 17:40
1/2 Finału Crew Showcase 17+

17+

GALA FINAŁOWA

18:00 - 18:05
Oficjalne rozpoczęcie Gali Finałowej Tancbuda Challenge 2018
18:10 - 18:30
Pokaz sędziów
18:35 - 18:50
Finał Crew Showcase

Ostatnia decydująca bitwa (4 ekipy) -11


-11
18:50 - 19:00
3 miejsce i Finał Hip Hop

Ostatnia decydująca bitwa o miejsce trzecie oraz finał -11


-11
19:05 - 19:15
3 miejsce i Finał Hip Hop

Ostatnia decydująca bitwa o miejsce trzecie oraz finał 12-16


12-16
19:20 - 19:30
3 miejsce i Finał Hip Hop

Ostatnia decydująca bitwa o miejsce trzecie oraz finał 17+


17+
19:35 - 19:45
Pokaz Zonta Fam
19:50 - 20:00
Prezentacje Zwycięzców Breaking

20:05 - 20:20
Finał Crew Showcase

Ostatnia decydująca bitwa (4 ekipy) 12-16


12-16
20:25 - 20:40
Finał Crew Showcase

Ostatnie decydujące pokazy (4 ekipy) 17+


17+
20:45 - 20:55
Rozdanie nagród
21:00
Zakończenie Tancbuda Challenge 2018
SUGEROWANA KOLEJNOSĆ REJESTRACJI – NIEDZIELA
8:30 - 10:00 – Rejestracja Hip Hop 1vs1 do lat 11
10:00 – 11:00 – Rejestracja Crew Showcase do lat 11
Nagrody dla tancerzy

W kategorii HIP HOP, BREAKING, STREET DANCE CREW