Poznajcie skład sędziowski
w kategorii HIP HOP!

Marvin Gofin

Sędzia Hip Hop

Członek takich genialnych ekip jak OFFICIAL R.A.F CREW i Enfants Prodiges, choreograf i tancerz Madonny, choreograf Rihanny, prosto z Paryża specjalnie u nas!

Regina Aitova

Sędzia Hip Hop

Regina jest niesamowitym, freestyleowym pracusiem. Jej osiągnięcia możnaby wymieniać i wymieniać. Jedno jest pewne! Ma wielki bagaż doświadczeń z tańcem i zasiądzie w naszym jury.

Mamson

Sędzia Hip Hop

Jeden z twórców legendarnej już ekipy Wanted Posse's zaczynał od breaka, poprzez hip hop, a skończył jako house master. Człowiek z ogromnym doświadczeniem i instynktem tanecznym.

W kategorii BREAKING!

Klésio

Sędzia Breaking

To master prosto z gorącej Brazylii, jeździ po całym świecie, uczy ludzi i sam uczy się technik takich jak hip hop, house, locking. Uważa za ogromną wartość czerpanie z innych styli.

Thomaz

Sędzia Breaking

Pochodzi z Warszawy, reprezentant ekip Polskee Flavour i Rockafellaz. Po 15 latach, dzięki uporowi, ambicji i nauce stał się jednym najbardziej rozpoznawanych bboys z Europy.

Yarko

Sędzia Breaking

Tancerz z ogromnym doświadczeniem i tym samym z masą tanecznych i sędziowskich osiągnieć. Jest członkiem znanej na świecie, a zarazem najbardziej utytułowanej ekipy w kraju - Polskee Flavour.

DJ's

PLASH

DJ

MAŁY

DJ