Poznajcie skład sędziowski

Menno

Breaking Judge

Menno van Gorp to jeden z topowych bboys na świecie. Trzy razy wygrał Red Bull BC One. Obecnie należy do ekipy Red Bull All Stars, Hustle Kidz crew i Def Dogz. Znany jest ze swoich charakterystycznych, bardzo trudnych parterów. Dla niego breaking to pasja, możliwość bycia originalnym i przekraczania granic. Breaking tańczy od lat 20, w tym czasie wyrobił sobie swój własny, bardzo unikatowy styl. Co tu dużo pisać, Menno to prawdziwy kocur z Holandii który polata na Tancbudzie Challenge 2020.

Kwame

House / 1 vs 1 Hip - Hop | Judge

Kwame to nasz kolejny as w rękawie. Świeży styl, konkretny skill i pozytywne podejście do ludzi i życia . Zwycięzca Juste Debout 2018 w kategorii House. Poza mega tanecznymi rozkminami na parkiecie tworzy muzykę i śmiga na wrotkach w housowym stylu oczywiście
Kwame na Tancbudzie Challenge 2020!

Toby

Crew Showcase | Judge

Toby to nutalentowany choreograf i tancerz z Danii wskakuje na tancbudowy fotel sędziowski. Styl jak żyletka, dokładność i technika, a do tego wielka wyobraźnia przestrzenna, to tylko niektóre z jego tanecznych zalet. Toby to prawdziwy kot, podróżuje po całym świecie udzielając warsztatów, sędziując i występując, oraz tworzy choreografie, często współpracując przy komercyjnych kampaniach. Jego serce bije w rytmie hip-hopu, a już niedługo w rytmie Tancbudy. Ufff to będzie sztos.

Dexter

Crew Showcase / Krump | Judge

To jest prawdziwy kosmos! Krump wjeżdża na Tancbudę Challenge 2020! Dexter Twin Seush - nietuzinkowy, kreatywny, szalenie utalentowany tancerz. Pochodzący z Liberii, mieszkający w Senegalu, tancerz zrzeszony w Compagnie LA Mer Noire. Utalentowany, niepokorny, ze świeżym flow na Tancbudzie 2020 .

Kyogo

Freestyle | Judge

Specjalnie dla Was, prawdziwy sztos z Japonii Kyogo!!! Jego specjalność to freestyle i hip hop, jego styl jest mięciutki i konsekwentny. Bardzo zdolny przy czym bardzo skromny, cały swój charakter i to co ma w sercu pokazuje na parkiecie. U tancerzy docenia przede wszystkim styl i muzykalność. Kyogo podróżuje po całej Japonii udzielając warsztatów i sędziując, czasem zaglądając do Europy. Kyogo na Tancbudzie !

Laura Nala

Crew showcase | Judge

Prosto z Paryża na Tancbudę Challenge! Waleczna dusza, która kocha taniec, a najbliższy jej sercu jest hip hop. Stworzyła ekipę Undercover z którą dwa razy zdobyła mistrzostwo Francji. Dołączyła do grupy Criminalz Crew, z którą stawiała swoje pierwsze poważne kroki podczas walk tanecznych i intensywnie rozwinęła swój freestyle. Od 2013 związana z ekipą Swaggers do której zaprosiła ją Marion Motin. Nala ma ogromne doświadczenie solowe, choreograficzne, ale również komercyjne współpracując z Madonną czy takimi markami jak Nike, Diesel, Chanel. Wraz ze swoim partnerem po ich występach w teatrze stworzyli własną sztukę Mazelfreten, z ich przedstawieniem jeżdżą po festiwalach we Francji Europie. W zeszłym roku stawiała swoje pierwsze kroki w filmie. Kreatywna, zdolna, ambitna. Laura Nala na Tancbudzie 2020!

Franqey

Popping Judge | Hip - Hop Judge

Jeden z topowych tancerzy poppingu na świecie. Stoczył legendarną już walkę na Juste Debout 2012 z Brucem Ykanji, w której partnerował mu Nelson. Popping tańczy od około 18 lat, należy do ekipy LKS i mieszka w Paryżu. Wiele tanecznych walk za nim, udziela warsztatów na całym świecie, oraz sędziuje największe imprezy taneczne. Sam mówi że "Taniec i technika są bardzo ważne, ale nie można wybrać tylko jednego, nie można chować się tylko za techniką. Tańcz, tańcz, tańcz. I to tak jakbyś był tylko w tej jednej chwili". Franqey witamy na Tancbudzie Challenge 2020

MC

Jakbub Ciąpała

MC

Młoda generacja chwyta za mikrofon 🎤 Jakub Ciąpała to młody, ale już doświadczony w eventach człowiek. Nie tylko miał przyjemność takowe poprowadzić, oraz organizować, ale też zna je dobrze od strony tancerza. Kuba to świetny freestyle'owiec, należy do składu Empiria Crew oraz do Zonta Fam. Witamy go na pokładzie .

DJ's

PLASH

DJ

Do muzycznego staffu dołącza konkretny zawodnik. Plash od kilkunastu lat związany jest z breakową sceną, to prawdziwy zajawkowicz. Współpracuje z muzykami, prowadzi warsztaty z dj-ngu, szerzy wartości kultury Hip-Hopowej. Supportował i występował na jednej scenie z takimi artystami jak Dj Premier, M. O. P., Dilated Peoples, Afu-Ra, Mos-Def, Ugly Duckling, DMX itd. Cieszymy się, że kolejny raz z Tancbudowych głośników polecą najlepsze kawałki.

VUNKY LAO

DJ

Mamy dla Was coś specjalnego! Vunky Lao zagra na Tancbudzie Challenge 2020. Vunky Lao to muzyka, a jego dom jak sam mówi jest "na scenie świata". Muzyka to nie tylko jego wielka pasja, ale również filozofia życia. Muzykę kocha i ma z nią głęboką więź. Lubi łączyć stare i nowe brzmienia, oraz ciepły klimat w którym brzmienie jednoczy ludzi w jednym miejscu. Vunky Lao gra po całym świecie, a w maju zagra u nas.