Poznajcie skład sędziowski

Sokół

Hip Hop Judge

Taneczny wyjadacz, człowiek wielu talentów i niesamowity kocur na parkiecie. W sposób niezwykle płynny łączy różne style, zaskakujący i bezkompromisowy przeciwnik.

Bboy Greku

Breaking Judge

Jeden z najlepszych, polskich B-Boyów. Reprezentant Polskee Flavour i współorganizator Catch The Flava. Prawdziwy kocur i propagator kultury breakingowej.

Kasia Wiatrowska

Hip Hop Judge

Za nią stoi ogromna wiedza, lata poznawania stylu oraz dzielenia się nią. Groove ma w jednym paluszku, jej technika to żyletka. Gdy tańczy to płynie i jest nie do zatrzymania.

Żurek

Hip Hop Judge

Królowa freestyle'u, jedna z topowych postaci na polskiej i nie tylko tanecznej scenie Hip Hopowej. Niesamowity pracuś, posiada ogromną wiedzę i skille.

MC & DJ

Mc Rademenez

MC

Współorganizator Tancbudy Challenge i prowadzący tą imprezę. Współtworzy Tancbudę Challenge od samego początku. Najlepszy Mc w Polsce i naszym zdaniem również niezastąpiony. W tej materii nie ma sobie równych. Związany ze sceną brakingową, sam nie gorzej lata na parkiecie. Rademenez stał się ikoną tanecznej kultury Hip Hopowej.

Dj Plash

DJ

Za muzycznymi sterami stanie prawdziwy mistrz Yoda muzyki. Plash to niezwykle doświadczony zawodnik sceny breakowej i hiphopowej. Zagrał takich imprez dziesiątki. Jego muzyczna biblioteka nie ma końca. Podczas Tancbudy usłyszycie jego oryginalną twórczość.